Ideiglenesen szünetel a szervezett úszásoktatás és sport a Nipl Stefánia Uszodában
Kedves Szülők!
Dorog város vezetése egyeztetett térségünk tankerületi igazgatójával és a városi nevelési- és oktatási intézmények vezetőivel a koronavírus járvány elleni védekezésről, amelynek érdekében az uszoda használatában korlátozó intézkedéseket vezettek be.
Ennek megfelelően egyesületünk 2020.09.15-től ideiglenes jelleggel felfüggeszti szervezett csoportos úszásoktatási – és sporttevékenységét a 18 éven aluli korosztályban. Az úszásoktatásban szeptemberre befizetett tanfolyami órákat a korlátozás feloldása után tartjuk meg a gyerekeknek.
A korlátozás a szabadtéri és az egyéni mozgási- és sportolási formákat nem érinti, ezért az úszó- és vízilabda szakosztály sportolói egyéni edzéstervet kapnak edzőiktől az átmeneti időszakban.
A korlátozó intézkedéseket két hét múlva felülvizsgálják, minden változásról azonnali tájékoztatást fogunk adni.
Kérjük minden érintett segítő együttműködését! Bízunk benne, hogy a járványügyi helyzet javulásával mielőbb visszatérhetünk a megszokott munkarendhez.
Az Új-Hullám SE csapata

Hírek
Hóesés, szintvizsga, ünnepi időszak – Így zárjuk az évet az Új-Hullámban
Leesett az első hó, az év vége már belátható távolságban, a gyerekek is már lázban, hiszen közeledik az ünnepi időszak… Mutatjuk, hogy mi hogyan készülünk az

