December 14-én, pénteken tartjuk meg az idei év utolsó úszófoglalkozásait a Pesterzsébeti Uszodában. 2019-ben pedig az első oktatási óra január 2-án, szerdán lesz! Mindenkinek kellemes ünnepeket és jó pihenést kívánunk!
Márciusban még messzinek tűnik a nyár, de az Új-Hullám Úszóiskolában ilyenkor már javában készülünk a következő szezonra. Idén különösen izgalmas év vár ránk: immár a 20.
Februártól indult úszótanfolyamokra megérkeztek kis tanítványaink, akiket sok szeretettel köszöntünk az Új-Hullám csapatban! A csoportok teljesen kezdő szinten indultak, amelyhez még lehet néhány fővel bátran
Január 5-től, azaz hétfőtől gőzerővel elindult az uszodai tanév, és szépen vissza is tértek tanítványaink az évkezdésre! Adtunk egy lendületet a kezdésnek és minden tanítványunk haladását felülvizsgálva