Október 26-án megkezdődött az őszi szünet a Pesterzsébeti Uszodában is. Október 26 – november 3. között elmaradnak az oktatások. Első alkalommal a szünet után november 4-én, hétfőn találkozunk!
Márciusban még messzinek tűnik a nyár, de az Új-Hullám Úszóiskolában ilyenkor már javában készülünk a következő szezonra. Idén különösen izgalmas év vár ránk: immár a 20.
Februártól indult úszótanfolyamokra megérkeztek kis tanítványaink, akiket sok szeretettel köszöntünk az Új-Hullám csapatban! A csoportok teljesen kezdő szinten indultak, amelyhez még lehet néhány fővel bátran
Január 5-től, azaz hétfőtől gőzerővel elindult az uszodai tanév, és szépen vissza is tértek tanítványaink az évkezdésre! Adtunk egy lendületet a kezdésnek és minden tanítványunk haladását felülvizsgálva