Október 29-én megkezdődött az őszi szünet a Pesterzsébeti Uszodában is. Ezen a héten elmaradnak az oktatások. Első alkalommal a szünet után november 5-én, hétfőn találkozunk! Mindenkinek kellemes pihenést kívánunk!

Hírek
Nyári úszótábor 2026 – idén két helyszínen várjuk a gyerekeket
Márciusban még messzinek tűnik a nyár, de az Új-Hullám Úszóiskolában ilyenkor már javában készülünk a következő szezonra. Idén különösen izgalmas év vár ránk: immár a 20.

